O nás

Ďakujeme Vám za návštevu a Váš čas strávený na našej web stránke.

Za všetko, čo naša firma dosiahla vďačíme v prvom rade dôvere a priazni našich zákazníkov, našim poctivým dodávateľom, odhodlaným a čestným pracovníkom, kreatívnym a zdravo tvrdohlavým majiteľom. Sme firma, ktorá keď dá slovo, tak to platí a svietiť pre Vás nás napĺňa a baví. Morálka v podnikaní a všetko to už spomínané nám umožnilo rozvíjať našu firmu aj bez dotácii a EU fondov.

Slov-Led Plus Vám ponúka nie len LED osvetlenie rôzneho typu a vyhotovenia, ale aj 19 rokov skúseností s návrhom osvetlenia, poradenstvom a výrobou na mieru. Za kvalitu našich výrobkov hovoria najlepšie tisíce referencií. Osvetľujeme technicky veľmi náročné bezpečnostné zóny, objekty a technologické zariadenia JE Mochovce, ale aj prestížne letisko Viedeň, nájdete nás na väčšine ČS OMV, v tisíc pobočkách najväčšej poľskej banky PKO BP, stovkách obchodov siete Interspar, Spar v Rakúsku a iných krajinách, na stovkách objektov v Katare, osvetľujeme areál najväčšej hlinikárne v SAE, ulice až v ďalekom Bangladéši.

Sme popredný európsky výrobca LED modulov do svetelných reklám a LED svietidiel. Práve kvalita LED modulov je základom pre dobré svietidlo a Vašu spokojnosť. Pri ich výrobe a výbere komponentov nepoznáme kompromisy. Srdcom nášho osvetlenia sú LED diódy od špičkovej firmy Nichia, ktoré dovážame priamo z Japonska. Svietidlá Vám v mnohých parametroch vieme upraviť a vyrobiť na mieru vrátane regulácie osvetlenia. Samozrejmosťou je poradenstvo, návrh osvetlenia na základe svetelno-technických výpočtov, možnosť bezplatného zapožičania svietidiel na testy. Potvrdením kvality použitých komponentov pri výrobe je až 10 ročná záruka. Nadštandardným a nepísaným pravidlom našej firmy je úhrada nákladov spojených s prípadnou reklamáciou.

Podstatným kritériom kvality LED osvetlenia je skutočný merný výkon a pomer Lumen na Watt. V tomto smere nami vyrábané LED moduly a svietidlá patria k najlepším na trhu. Vysoká efektivita znamená pre Vás reálnu úsporu prevádzkových nákladov, dlhú životnosť osvetlenia a ekológiu v každom ušetrenom Watte.

Výrobca Vám dokáže ponúknuť viac, využite naše skúsenosti a tešte sa z viditeľného rozdielu v lepšom, úspornejšom a zdravom svetle od nás. Vaša dôvera je pre nás záväzkom. Ďakujeme.

Zabudli ste heslo?

Naše LED osvetlenie svieti v celej Európe. Osvetlíme aj Vašu firmu.Cenová ponuka

Nezáväzná ponuka